Frivoyun.org » Ameliyat Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Ameliyat Oyunları

REKLAM

Ameliyat Oyunları Oyna

İçinizdeki doktoru kanıtlayıp farklı farklı ameliyatlarla başarılar yakalamak ve övgüleri toplamak istemez misiniz? O zaman hemen ameliyat oyunları kategorisine giriş yapın ve bir ameliyat seçip başlayın!

İçindeki Doktoru Uyandır

Doktorluk, hemşirelik, dişçilik gibi mesleklere ilgili iseniz ya da yalnızca merak ediyorsanız bu ameliyat oyunlarını oynayarak önce hastanın anestezi yardımı ile bayılmasına daha sonra ameliyata hazır hale gelmesine, belirli bölgelerin ameliyata hazırlanmasına ve en sonunda da ameliyatın yapılmasına katkı sağlayabilirsiniz. Unutmayın, burada doktor sizsiniz ve ameliyatın gidişatı sizin ellerinizde, hastaya iyi bakıp onu kurtarın! Ameliyat kategorisindeki oyunlara girip bir diş çekme ya da kalp ameliyatı oyunu seçebilir, mesleklere dair ilginç bilgiler öğrenirken aynı zamanda eğlenerek güzel vakit de geçirebilirsiniz.

Unutmayın ki ameliyatı yöneten ve yönlendiren sizsiniz, hastayı kaybetmemek için doğru hamleleri yapmaya ve zamanı doğru kullanmaya özen gösterin. Eğlenirken öğreten bu oyunlar için ameliyat oyunları kategorisinden bir tane oyunu seçmeniz yeterli. Estetik ameliyatı olsun, diş, diz ya da kalp ameliyatı olsun; siz hepsini yapabilirsiniz!

Friv Oyun Hakkında

Friv oyun sayfası ile sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya toplandı. Burada oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Frivoyun.org oyun sitesi bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2021 Friv Oyun - Tüm Hakları Saklıdır
Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim