Frivoyun.org » Araba Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Araba Oyunları Oyna

Kendi arabanla yolların tozunu attırmak ve diğer arabaları geçip yarışları kazanmak istiyorsan, aradığın eğlence araba oyunları ile seninle!

Yollardaki Mükemmel Araç

Kendi arabanı tasarlamak istemez misin? Öyleyse garajına geç, arabanı temizle ve istediğin boyalar ile boyayıp onu kendi zevkince süslemeye başla. Çıkartmalar ile sana özel görünen arabanın boyasını istediğin zaman değiştirebilir, modeline karar verebilir, yarışlardan kazandığın paralar ile daha iyi arabalar ya da daha çok hoşuna gidecek boyalar alman da mümkün!

Kimi zaman bir garajda arabanla uğraşabileceğin, kimi zaman oto yıkamada arabanı temizleyeceğin, kimi zaman da en heyecan veren yarışların içinde kendini bulacağın bu araba oyunları ile emniyet kemerini takıp yollara koyulmaya hazır ol! Arabaları tamir edebileceğin, içinden çıkmaya çalışabileceğin ya da sadece şekillendirip ve renklendirip yarışlara çıkabileceğin birçok farklı araba oyununu bulman ve oynaman mümkün. Sen de yaratıcılığını konuşturup bir arabayı kendine göre şekillendir, tamirini yap, temizle ve ona atlayıp yarışlarda ve yollarda zevkle sürüşün keyfini çıkar!

Friv Oyun Hakkında

Friv oyun sayfası ile sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya toplandı. Burada oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Frivoyun.org oyun sitesi bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2021 Friv Oyun - Tüm Hakları Saklıdır
Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim