Frivoyun.org » Dövüş Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Dövüş Oyunları

REKLAM

Dövüş Oyunları Oyna

Street Fighter, Mortal Kombat ve Tekken gibi önde gelen dövüş oyunlarını internet tarayıcısı üzerinden, indirmeden ve ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu oyunları sadece tek kişi değil aynı bilgisayar üzerinden arkadaşınızla da oynamanız mümkündür.

Kung Fu Dövüş Oyunu

En popüler dövüş oyunlarından biridir. Bu oyunu iki kişi oynayabilirsiniz. Oyunda iki karakter bulunmaktadır. İsimleri, Cesur ve Zorlu'dur. Acımasız sokaklarda iyileri kurtarmaya çalışan ikili, kötülere de korku salmaktadır. Yumruklarını hazırla ve senden yardım isteyen iyilerin yardımına koş.

Diğer macera oldu dövüş oyunu ise Ofis Çalışanı oyunudur. Bu oyun sağlam bir konuya sahip olup oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oyundur. Çok sevdiği patronu acımasız mafya tarafından öldürülen ofis çalışanı büyük bir yemin eder ve intikam almaya karar verir. Artık onun önünde kimse duramaz.

Bunlar gibi 100lerce dövüş oyununu indirmeden, ücretsiz ve tarayıcı üzerinden oynamak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca oyun sitemiz mobil uyumlu olup, telefon üzerinden de rahatlıkla oyun oynatmaktadır.

Friv Oyun Hakkında

Friv oyun sayfası ile sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya toplandı. Burada oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Frivoyun.org oyun sitesi bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2021 Friv Oyun - Tüm Hakları Saklıdır
Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim