Frivoyun.org » Macera Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Macera Oyunları Oyna

Sitemizde her gün yenilenen macera oyunlarını, tarayıcı üzerinden indirmeden, üye olmadan ve ücretsiz bir şekilde istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Bütün oyunlarımız çocuklar için uygun olup hep legal oyun türlerinden oluşmaktadır.

Oyunrekor En İyi Macera Oyunları

Sitemizde oynanan en popüler oyun "Online GTA 5" oyunudur. Bu oyunu indirmeden istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Yön tuşları ve mouse kullanarak oynanan oyunda sokaklarda dolaşarak istediğiniz şeyi yapabilirsiniz. Bir çok sokakta tehlike altında kalacaksınız ve zekanızı, gücünüzü kullanarak bu tehlikelerden kurtulmaya çalışacaksınız.

Sitemizde 200 civarında macera oyunu bulunmaktadır. Bunların üzerine her gün 10'larca yeni oyun eklemesi de yapılmaktadır. Yeni eklenen "Örümcek Adam" oyunu ise en kaliteli oyunlar arasında yerini almıştır. Size verilen görevleri yerine getirerek, yardım çığlığı atan insanlara yardıma koşacaksın. Her görevden sonra işiniz daha da zorlaşacak bunu unutmayın.

Yılların eskitemediği oyun "Süper Mario 2019" versiyonunu sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Birçok oyun mobil uyumlu olup donma ve kasma yaşamadan telefonunuzdan da oynamanız mümkündür.

Friv Oyun Hakkında

Friv oyun sayfası ile sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya toplandı. Burada oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Frivoyun.org oyun sitesi bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2021 Friv Oyun - Tüm Hakları Saklıdır
Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim