Frivoyun.org » Meb Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Meb Oyunları

REKLAM

Okul Otobüsü Simülasyonu

Okul Otobüsü Simülasyonu

Hafıza testi

Hafıza testi

İngilizce Öğrenme

İngilizce Öğrenme

Balon Patlatma

Balon Patlatma

Meb Oyunları Oyna

Günümüz çağında internet, bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi birçok iletişim araçlarının gelişmesi ile hemen hemen birçok ailenin evinde bu teknolojik ürünlerden bir veya bir kaçı mutlaka bulunmaktadır. Ebeveynlerin çoğu bu teknoloji harikalarını çocukları için eğitim ve öğretim amacıyla kullanmayı hedeflemektedirler.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Konu ile ilgili Çalışmaları

Tabletler bilgisayarlara nazaran daha kullanışlı olduklarından dolayı çocuklar tabletlerden durmadan oyun oynamaktadırlar. Çocuklar için oyun her zaman önemlidir. Ancak internette birçok oyun çeşidinin bulunması bazen iyi durum olsa da durum can sıkıcı hale gelebilmektedir. Bu konuda anne ve babalara büyük görevler düşmektedir. Bunun için Milli Eğitim Bakanlığı, birçok öğrencinin oynadığı, zarar teşkil etmeyen ve kaliteli, aynı zamanda yaş grubuna hitap eden birçok çeşitli eğitici ve öğretici oyun hizmeti sunmaktadır.

Friv Oyun Hakkında

Friv oyun sayfası ile sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya toplandı. Burada oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Frivoyun.org oyun sitesi bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2021 Friv Oyun - Tüm Hakları Saklıdır
Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim