Frivoyun.org » Yemek Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Yemek Oyunları

REKLAM

Yemek Oyunları Oyna

Dilediğiniz yemeği, tatlıyı, pastayı ya da içeceği yaparken keyifli dakikalar geçirmek ve siparişleri doğru zamanda doğru şekilde tamamlayacak aşçı olmak istiyorsanız, bu yemek oyunları tam size göre!

Leziz Tarifler

Bu oyunlarda aldığınız siparişleri zamanında yetiştirip sahibi olduğunuz ya da çalıştığınız mekanda günü kurtarmanız mümkün. Bu sayede puanlar toplayıp yeni yemek, tatlı ve içecekler yapmak için tariflerinin kilidini açabilirsiniz. Zevkinize göre istediğiniz malzemeyi kullanarak hazırlayabileceğiniz leziz pizzalar, rengarenk süslemeler kullanıp istediğiniz düzenlemeyi yapabileceğiniz pastalar, farklı farklı malzemeler ile pişirip servis edeceğiniz yemek ve hamburgerler, tatlı mı tatlı çörek ve kurabiyeler, nefis ve taptaze malzemeler ile süsleye bileceğiniz sandviçler bu lezzetli oyunlarda sizleri de birer aşçıya dönüştürmek için bekliyor!

Haydi siz de bir mutfak önlüğü kapıp kolları sıvayıp yemek oyunlarındaki eğlenceli ve lezzetli dünyada keyifli zaman geçirirken bir yandan da mutfakta geçen hikayelere ortak olun ve mutfaktaki karakterlerin işlerini doğru yapmasına, siparişleri doğru ve zamanında hazırlayıp servis etmesine yardımcı olun!

Friv Oyun Hakkında

Friv oyun sayfası ile sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya toplandı. Burada oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Frivoyun.org oyun sitesi bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2021 Friv Oyun - Tüm Hakları Saklıdır
Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim